Zadaj pytanie online: | Need help? Ask us a question: Napisz do nas | Write to us Wyślij | Submit
Home > Funkcje Windbota

Zaawansowany Healer

healer

 

Zaawansowany Healer pozwoli Ci na spersonalizowanie sposobu leczenia Twojej postaci. Dzięki temu Twoja postać nie zginie nawet w ekstremalnych warunkach. W trosce o niewykrywalność, bot pozwala na leczenie w losowych przedziałach HP i many.
Dostępne są cztery różne rodzaje leczenia: Leczenie Czarami, Leczenie Potionami, Leczenie Warunkowe i Trener Many. W ten sposób możesz używać czarów i potionów w tym samym czasie, leczyć swoją postać w każdym stanie (paraliż, trucizna, płonięcie), albo robić runy i używać czarów do treningu poziomu magicznego.

Konfigurowalny Cavebot

cavebot

System Cavebot jest nie tylko prosty i intuicyjny w tworzeniu drogi postaci, ale pozwala również na zarządzanie swoimi waypointami w zakładkach. Każda zakładka zawiera listę waypointów co pozwala na łatwe znalezienie odpowiedniej sekwencji. Teraz możesz włączyć Cavebota w każdym miejscu! Obszary Specjalne pozwolą Ci na uniknięcie niebezpiecznych miejsc. Dzięki temu Twoje skrypty będą bezpieczne i dokładne. Aby poszerzyć funkcjonalność Cavebota możesz dodać do niego skrypty Lua które będą działać jedynie z włączonym Cavebotem. Bot posiada wiele rodzajów waypointów które pozwalają na używanie łopaty, liny, scyzoryka, otwieranie drzwi, deponowanie przedmiotów, wybieranie pieniędzy itp. WindBot posiada również nową funkcję Cavebot User Options, która pozwala Ci na szybką zmianę ustawień dla skryptu przez używanie widgetów.

Dokładny & Szybki Looting System

looting

Looting System był testowany w różnorakich sytuacjach. Nie ważne czy na ciele leży fire field, trash rzucany przez gracza, czy wiele potworów zostało zabitych jeden po drugim. WindBot pozwala na zebranie ponad 95% loota z ogromną dokładnością! Dodatkowo, tworzenie listy przedmiotów do zebrania jest niezwykle proste. Dzięki dokładnie zrobionym bibliotekom, Windbot potrafi automatycznie pobrać zestawy przedmiotów które wypadają z każdego potwora i automatycznie wygenerować listę przedmiotów do zbierania. Bot potrafi również ignorować ciała w których nie ma tak cennych przedmiotów i je opuścić. Wszystkie te opcje za kilkoma kliknięciami myszy!

Uzupełnianie Zasobów & Licznik Loota

looting

Nigdzie wcześniej nie używany System Uzupełniania Zasobów pozwoli Ci na bajecznie prosty refill suppliesów! W dwóch linijkach kodu będziesz w stanie skonfigurować bota, aby odkupił Ci potiony, bolty i soft bootsy! Możesz na przykład stworzyć listę przedmiotów do kupienia dla różnych poziomów i profesji. Dzięki temu możesz szybko przełączyć te ustawienia dla wszystkich swoich postaci uwzględniając miejsce i rodzaj huntu! Dzięki połączeniu Licznika Loota i Systemu Uzupełniania Zasobów jesteśmy w stanie policzyć średni godzinny zysk lub stratę. Aby włączyć licznik wystarczy puścić swoją postać, włączyć Caveboota i skrypt HUD: LootCounter.lua

Inteligentny Targeting

looting

Używając zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji, twórcom WindBota udało się stworzyć wybitnie zaawansowany Sytem Targetingu. W zależności jaką masz profesję, bot się do niej dostosuje. Możesz podchodzić do potwora ostrożnie, unikając jego ataków. Możesz przed nim uciekać i atakować z dystansu. Możesz również lurować potwory do ustawionego miejsca. Dodatkowo zostały stworzone Kategorie Targetingu które pozwalają na walczenie z grupką potworów na raz poprzez czary i runy obszarowe. Różne ustawienia Targetingu można zapisać używając Profilów Targetingu. Dzięki temu możesz skonfigurować swój styl gry dla wielu postaci, poziomów i profesji. Zmiana takiego profilu trwa tyle co kliknięcie myszy!

Skrypty Lua

looting

Skrypty WindBota są oparte na bardzo znanym języku skryptowym Lua. Tworzenie skryptów w tym języku pozwala na wyświetlanie rzeczy na ekranie, odgrywanie dźwięków, operowanie na plikach i emulowanie praktycznie każdej akcji przy użyciu klawiatury i myszki. Aby jeszcze bardziej usprawnić tworzenie skryptów, dodaliśmy kilka funkcji specjalnych do języka Lua, takich jak zmiennie, iteratory, bloki startowe i inne… Oczywiście nie musisz być skrypterem żeby korzystać z WindBota. W naszej społeczności istnieje wiele zaawansowanych skryptów, a niektóre z nich są dostępne darmo! Zapraszamy na oficjalne forum w celu zapoznania się z dostępnymi skryptami.

System HUD

looting

W WindBocie znajdziesz czysty i przejrzysty System HUD który pozwoli Ci na rysowanie obiektów które pomogą Ci w grze. Obiektami mogą być obrazki, prostokąty, kółka, tekst, grafika wektorowa, przedmioty i outfity używane w grze. Używając specjalnego silnika do renderowania HUD’ów, obraz jest przejrzysty i nie ogranicza widoczności. Dzięki temu systemowi będziesz wiedział ile zarobiłeś na danym huncie, kim jest dany gracz na ekranie, ile zdobyłeś doświadczenia itp. WindBot posiada kilka standardowych HUD’ów, ale zawsze możesz stworzyć swój własny! System HUD może być również responsywny i reagować na akcje użytkownika.

Nawigacja & Walka

looting

Używając Nawigacji możesz rozmawiać z przyjaciółmi, wymieniać pliki, informacje, widzieć gdzie w danym momencie na mapie znajdują się Twoi wrogowie i przyjaciele! Dodatkowo został stworzony unikalny system do tagowania graczy jako przyjaciół, wrogów i graczy neutralnych. WindBot może śledzić Twoje wiadomości i zapisywać w lokalnej bazie na komputerze. W jednym prostym kliknięciu możesz zmienić przyjaciela na wroga i odwrotnie. Dzięki zoptymalizowanej liście przyjaciół i wrogów oraz języka skryptowego Lua, możesz stworzyć swoją własną strategię do walk PvP. System Nawigacji jest nadal rozwijany i będzie sukcesywnie ulepszany!

przetłumaczone przez WindBot.pl
© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tekst oryginału: https://tibiawindbot.com/features.html

© 2014-17 by windbot.pl
All rights reserved for tibiawindbot.com
WindBot nie jest powiązany z firmą CipSoft GmbH i może być przeciwko ich TOS/EULA.